ЩО ТАКЕ UTILYSUITE?

РОЗРОБНИКОМ UTILYSUITE Є УКРАЇНСЬКА ПРОДУКТОВА КОМПАНІЯ ЕКСТРАКОД, ЩО ПРАЦЮЄ В СФЕРІ АВТОМАТИЗАЦІЇ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ ПІДПРИЄМСТВ ЕНЕРГЕТИЧНОГО СЕКТОРУ УКРАЇНИ.

Реформа енергоринку (unbundling) у 2019 році відкрила можливість переосмислити наш продуктовий портфель та дозволила запропонувати ринку сучасне рішення, призначене для всіх постачальників енергоресурсів.

Проект UtilySuite задумувався як комплексна послуга, що дозволить без значних зусиль та в стислі терміни автоматизувати процеси обслуговування клієнтів. Такий підхід дозволяє адресувати рішення динамічним компаніям на різній стадії зрілості та слугувати надійним партнером на шляху розвитку. Де факто UtilySuite це цифровий офіс сучасного постачальника електроенергії та природного газу. Комплексний підхід сервісу полягає у наданні готового до використання програмного забезпечення з моменту реєстрації компанії-постачальника в проекті та виділену групу підтримки, що завжди готова вирішити будь-які питання експлуатації.

З 2019 року сервісом UtilySuite користуються на постійній основі компанії-постачальники електроенергії та газу як на вільних цінах, так і постачальники універсальних послуг. Загалом сервіс UtilySuite допомагає обслуговувати понад 3 млн., побутових споживачів та понад 100 тис., не побутових споживачів, спрощуючи щоденну роботу сотням наших користувачів.

ВВАЖАЄМО, ЩО ПРОДУКТИ В СФЕРІ DIGITAL ШВИДКО ПОМИРАЮТЬ, ЯКЩО ЇХ НЕ ПОКРАЩУВАТИ, ТОМУ ЩОМІСЯЦЯ МИ ОНОВЛЮЄМО, ПОКРАЩУЄМО ТА ДОДАЄМО НОВІ ФУНКЦІЇ В СЕРВІСИ UTILYSUITE ЯК НА ОСНОВІ ВІДГУКІВ НАШИХ КЛІЄНТІВ, ТАК І З ОГЛЯДУ НА НАШІ СТРАТЕГІЧНІ ПЛАНИ РОЗВИТКУ.

НАШІ КОНТАКТИ

БЦ Кубік, оф. 309,
вул. Шолуденко, 3
м. Київ, Україна.

Номер телефону:

+38 044 538-10-21

Електронна пошта:

info@extracode.com.ua